Dnia 29.11.2022 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły wspólnie z najstarszymi przedszkolakami z zaprzyjaźnionych placówek - nr 15, nr 16 oraz Bajka świętowali obchodzony w ubiegłym tygodniu Dzień Pluszowego Misia. Wydarzenie miało miejsce w Państwowej Szkole Muzycznej. Sala koncertowa była wypełniona po brzegi ulubieńcami pluszowego misia. Mieliśmy zaszczyt także gościć Wiceprezydenta Miasta Oświęcim Pana Krzysztofa Kanię.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie z klasy 1b oraz 3b. Występ oscylował wokół tematyki Dnia Pluszowego Misia. Były recytowane wiersze, odśpiewane piosenki a także zaprezentowane układy taneczne. Swoje muzyczne umiejętności zaprezentowali także wychowankowie szkoły muzycznej oraz ich nauczyciele. Z okazji tego wydarzenia najmłodsi goście, pod kierunkiem swoich wychowawców, wykonali piękne prace plastyczne, które wszyscy mogli tego dnia podziwiać.

Na koniec, dziękując za przybycie oraz zaangażowanie w obchody Dnia Pluszowego Misia, Pani Dyrektor Barbara Sandorska wręczyła na ręce wychowawców grup przedszkolnych oraz szkolnych pamiątkowy i słodki upominek wraz z  dyplomami.

Korzystając z okazji, że w sali zebrały się wszystkie klasy I-III, pedagodzy naszej szkoły podsumowali Dzień Życzliwości, który obchodziliśmy dnia 21 listopada 2022 łącząc ze sobą wcześniej wykonane przez każdą klasę „łańcuchy życzliwości”.

Wszystkim zgromadzonym w sali koncertowej w radosnej i przyjaznej atmosferze minęło przedpołudnie.