W minioną środę nasze wolontariuszki wraz z paniami Agnieszką Smrek i Martą Rabendą odwiedziły w Przedszkolu nr 15 dzieci z grupy „Misie”. W czasie spotkania przedszkolaki zostały zapoznane z celem wizyty, opowiadały o zmianach zachodzących w przyrodzie jesienią , słuchały czytanych przez starsze koleżanki wierszy o tematyce jesiennej i brały udział w zabawach ruchowych.

Następnie przy  niewielkiej pomocy wolontariuszek i nauczycieli, dzieci wykonywały prace plastyczne ilustrujące przeczytane utwory.

Przedszkolaki wykazały się ogromną kreatywnością czego świadectwem są zamieszczone poniżej zdjęcia prac. Wszyscy świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Bardzo dziękujemy pani Bernardynie Hareńczyk za pomoc w przygotowaniu zajęć.