Początkiem grudnia w naszej szkole został ogłoszony konkurs piosenki świątecznej, do udziału w którym zaprosiliśmy wszystkie klasy. Przez kolejne tygodnie uczniowie pracowicie się do niego przygotowywali szlifując swoje umiejętności wokalne oraz atrakcyjne wykonanie utworu. Ostatecznie w walce o wygraną wzięło udział 13 klas. Repertuar był dość szeroki, wykonania nie powtarzały się, kilka klas zdecydowało się na wykonanie utworu w języku angielskim. Każda klasa nagrała swój występ i przesłała do jury, w którego skład wchodziły następujące osoby: Wicedyrektor pani Dagmara Koczur, nauczyciel muzyki pani Joanna Knurowska, wychowawcy świetlicy pani Anna Jarnot, pani Ewa Jaskółka i pani Martyna Michałek. Komisja wyłoniła zwycięzców w trzech kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII- VIII. Ocenie podlegały następujące elementy: umiejętności wokalne, atrybuty wykorzystane podczas nagrania, zgodność z tematyką oraz odśpiewanie utworu z pamięci. Komisja po odsłuchaniu wszystkich nagrań i długich naradach dokonała wyboru. Wśród najmłodszych zwycięzcami została klasa II A z piosenką „Ding dong”, w kategorii klas IV-VI  - klasa V B z kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” a zwycięzcami w najstarszych klasach została 7 C w wykonaniu kolędy „Przybieżeli do Betlejem pasterze”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!