Dnia 7.12.2021r. w naszej szkole obył się pierwszy w historii Turniej Mikołajkowy dla klas 1- 3. W zawodach uczestniczyli wszyscy uczniowie. Podczas rozgrywek losowane były, za pomocą koła fortuny, różne zadania. Dzieci wykazały się:  szybkością i sprytem w czasie świątecznej gonitwy zakupowej, siłą oraz zwinnością podczas wyścigu reniferów,  wiedzą o św. Mikołaju, a także znajomością melodii świątecznych. Turniej sprawił najmłodszym wiele radości. Dużą atrakcją okazała się konkurencja, w której dzieci  przebierały się na czas za Świętego Mikołaja. Dobrą zabawą było także wzajemne karmienie się z zamkniętymi oczami bitą śmietaną. Po skończonym turnieju dzieci przywitały Świętego Mikołaja wcześniej wymyślonymi okrzykami oraz słowami piosenki: „A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna”. Na koniec “Święty” obdarował wszystkie dzieci prezentami.