Dnia 26.01.2023 r. w naszej szkole miał miejsce bal karnawałowy zorganizowany dla najmłodszych milusińskich. Wydarzenie to było długo wyczekiwane przez uczniów. Każdy rozmyślał nad strojem, jaki założy, za jakiego bohatera lub postać z bajki się wcieli. Wreszcie sala gimnastyczna zamieniła się w ogromną salę balową, udekorowaną bibułą i balonami. Wśród kolorowej dekoracji na balu można było poznać wiele księżniczek, rycerzy, super bohaterów a także znane postaci z bajek czy filmów. Zabawę dzieciom umilał DJ, który idealnie trafiał w gusty muzyczne wszystkich przebierańców. Parkiet był cały czas pełen wspaniale bawiących się dzieci! W trakcie zabawy uczniowie udali się na słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Impreza ta była świetną okazją do bliższego poznania i zintegrowania się naszych uczniów.