100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości uczciliśmy apelem.  Ponadto w piątek o godzinie 11:11 cała społeczność szkolna zaśpiewała hymn narodowy łącząc się duchowo z innymi szkołami, które tak jak my, zgłosiły się do akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.  W  trakcie głównych uroczystości odbyło się wręczenie nagród zdobytych w konkursach plastycznym i muzycznym o tematyce patriotycznej. Młodzi muzycy uświetnili spotkanie wykonując konkursowe utwory. Dodatkowym elementem wprowadzającym podniosły i patriotyczny nastrój, była wystawa na korytarzach szkoły, przedstawiająca „Ojców Niepodległości Polski”, którą było można podziwiać przez cały tydzień.

Zachęcamy wszystkich gorąco do obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.